Акция! Motivацыя от SHURE

Акция! Motivацыя от SHURE
АКЦІЯ! MOTIVація творити з Shure!
З 20 по 31 січня оголошуємо декаду знижок 15% на моделі для творчості зі споживчої лінійки цифрових мікрофонів Shure: MOTIV MV51 і MV88 VideoKit +. Карантин — це гарний нагода реалізувати себе в нових сферах діяльності, а щоб зробити це максимально якісно і професійно, потрібно подбати про технічні засоби.
MOTIV MV51 — цифровий конденсаторний мікрофон з великою діафрагмою, який, замінюючи собою позастудійні записуючі пристрої, здатний записувати звук прямо на iOS-пристрій. Також відмінно покаже себе в домашній студії для запису вокалу та музичних інструментів, як мікрофон для онлайн-конференцій, переговорів, подкастів, стрімів. Чудовий варіант для озвучення і дубляжу відеоматеріалів. Має 5 DSP-пресетів, можливість підключення до USB та Lightning, а також підтримку фірмового додатка ShurePlus MOTIV для iOS.
MV88 VideoKit + (відекомплект) — це ваш професійний, але в той самий час мобільний інструмент для якісного стереофонічного запису. У поставку входять: трипод Manfrotto PIXI, тримач для телефону з кріпленням для мікрофона, кабелі USB-C і Lightning — все необхідне для моментального старту запису. Безкоштовні програми ShurePlus MOTIV дозволяють керувати налаштуваннями запису і зберігати ваш контент в різних форматах. Ідеальний спосіб зробити ваші влоги, відеорепортажі, відеофільми, стріми, онлайн-ефіри неперевершеними.
Акционные предложения
Комплект Shure MV88+ Video Kit
31272
Есть в наличии
Тип
Конденсаторный
Направленность
Изменяемая
Диапазон частот
20 Гц - 20 кГц
USB-выход
Есть
Микрофон SHURE MOTIV MV88
25340
Нет в наличии
Тип
Конденсаторный
Направленность
Кардиоидная
USB-выход
Нет